Další služby

Salonek

Nabízíme k příjemnému posezení nekuřácký salonek pro cca 20 osob. Salonek si můžete rezervovat a uspořádat zde firemní či soukromou akci – vánoční večírky, oslavy, dětskou party apod. Pro tyto příležitosti nabízíme občerstvení formou rautu, který sestavíme podle vašeho přání a charakteru pořádané akce.

Příklady občerstvení:

Dětské párty

Vítáme také malé hosty, pro které můžeme připravit po dohodě s rodiči např. těstoviny, ovocné a zeleninové saláty, masové kuličky, řízečky, domácí moučníky nebo zmrzlinu. Děti si také mohou vyrobit svou vlastní pizzu podle své chuti a fantasie.

Na Vaše přání zajistíme párty výzdobu, dorty zákusky atd.

Vzhledem k tomu, že salonek je možné zavřít a zábava tak může probíhat zcela nerušeně, je to místo vhodné i pro oslavy narozenin, různé besídky atd. Po dohodě s rodiči lze zajistit vystoupení hudebníka, klauna, pouštět hudbu k tanci atd. 

Catering

Nabízíme Vám také možnost objednat si naše pokrmy a nápoje mimo naší restauraci. Máme již zkušenosti se zajištěním kompletního občerstvení na svatbách, garden party apod. Samozřejmostí je, že pokrmy nemusí být pouze z jídelního lístku, osvědčily se nám různé sendviče – např. plněný pizza chléb s masem, zeleninou, mozzarellou apod., saláty, pizza, záviny, rolády masové i sýrové, plněné papriky, rajčata, žampiony, pečená masa, sýrové saláty a mísy atd. Sortiment nápojů je také velmi široký, můžeme nabídnout i rozlévané víno či točené pivo.

Akci je třeba domluvit nejméně týden dopředu, abychom na organizaci měli dostatek času a naši zákazníci mohli být s našimi službami plně spokojeni.


Vinárna

V roce 2012 jsme zrekonstruovali nekuřáckou místnost pro 30-40 osob kde je možno uspořádat rodinné a firemní večírky oslavu dětských narozenin atd. Místnost je možné zavřením dveří zcela oddělit od prostor restaurace, takže Vaše oslava nebude nikým a ničím rušena. Samozřejmostí je možnost objednání sýrových a salámových mís, pečených mas, miniřízečků, minipizz, čerstvého pečiva atd. vše k Váší naprosté spokojenosti.

 

Archív vín

S vinárnou sousedí hotelový archív vín, ze kterého si můžete vybrat naše první vína ze zajímavého ročníku 2013, která stojí za to ochutnat. Jedná se o vína bílá, růžová a červená z terroir Vrbovec a viničních tratí mimo jiné: U Svatého Urbana, Ořechová Hora, Slunný Vrch atd.

Dále lze domluvit řízenou degustaci s certifikovaným someliérem, posezení u vínka, návštěvu sklepní uličky atd.